| Motor | Siemens Made In China |
|---|---|
| Haul-off | Two Belt Haul-off |
| Cutter | Saw Cutter |
| Extrusion Speed | 0.8-1m/Min |
| Capacity | 300kg/H |
| Motor | Siemens Made In China |
|---|---|
| Haul-off | Two Belt Haul-off |
| Cutter | Saw Cutter |
| Extrusion Speed | 0.8-1m/Min |
| Capacity | 300kg/H |
| Motor | Siemens Made In China |
|---|---|
| Haul-off | Two Belt Haul-off |
| Cutter | Saw Cutter |
| Extrusion Speed | 0.8-1m/Min |
| Capacity | 300kg/H |
| Main Electrical Part | Siemens |
|---|---|
| Voltage | Customized |
| Plastic Processed | Polystyrene |
| Application | Profile |
| Certification | CE ISO |
| Motor | Siemens Made In China |
|---|---|
| Haul-off | Two Belt Haul-off |
| Cutter | Saw Cutter |
| Extrusion Speed | 0.8-1m/Min |
| Capacity | 300kg/H |
| EXTRUDER MODEL | SINGLE SCREW EXTRUDET |
|---|---|
| PROFILE'S SIZE | MAX. 2140MM |
| Single Screw Extruder | SJ 120/35 |
| RAW MATERIAL | PP PELLETS |
| CUTTER | SAW CUTTER |
| EXTRUDER MODEL | SINGLE SCREW EXTRUDET |
|---|---|
| PROFILE'S SIZE | MAX. 2140MM |
| Single Screw Extruder | SJ 120/35 |
| RAW MATERIAL | PP PELLETS |
| CUTTER | SAW CUTTER |
| EXTRUDER MODEL | SINGLE SCREW EXTRUDET |
|---|---|
| PROFILE'S SIZE | MAX. 2140MM |
| Single Screw Extruder | SJ 120/35 |
| RAW MATERIAL | PP PELLETS |
| CUTTER | SAW CUTTER |
| EXTRUDER MODEL | SINGLE SCREW EXTRUDET |
|---|---|
| PROFILE'S SIZE | MAX. 2140MM |
| Single Screw Extruder | SJ 120/35 |
| RAW MATERIAL | PP PELLETS |
| CUTTER | SAW CUTTER |
| Motor | Siemens Made In China |
|---|---|
| Haul-off | Two Belt Haul-off |
| Cutter | Saw Cutter |
| Extrusion Speed | 0.8-1m/Min |
| Capacity | 300kg/H |