| Gearbos | Integrated Gearbox |
|---|---|
| Motor | Siemens Made In China |
| Electrical Parts | Siemens Or Schnider |
| Output | 800kg/H |
| Gearbox | Vertical Integrated |
| Gearbos | Integrated Gearbox |
|---|---|
| Motor | Siemens Made In China |
| Electrical Parts | Siemens Or Schnider |
| Output | 800kg/H |
| Gearbox | Vertical Integrated |
| Gearbos | Integrated Gearbox |
|---|---|
| Motor | Siemens Made In China |
| Electrical Parts | Siemens Or Schnider |
| Output | 800kg/H |
| Gearbox | Vertical Integrated |
| Gearbos | Integrated Gearbox |
|---|---|
| Motor | Siemens Made In China |
| Electrical Parts | Siemens Or Schnider |
| Output | 800kg/H |
| Gearbox | Vertical Integrated |
| Gearbos | Integrated Gearbox |
|---|---|
| Motor | Siemens Made In China |
| Electrical Parts | Siemens Or Schnider |
| Output | 800kg/H |
| Gearbox | Vertical Integrated |
| Gearbos | Integrated Gearbox |
|---|---|
| Motor | Siemens Made In China |
| Electrical Parts | Siemens Or Schnider |
| Output | 800kg/H |
| Gearbox | Vertical Integrated |
| Condition | New |
|---|---|
| Automatic | Full Automatic |
| Plastic Processed | PPR |
| Motor Brand | Siemens Original |
| Inverter | ABB |
| Gearbos | Integrated Gearbox |
|---|---|
| Motor | Siemens Made In China |
| Electrical Parts | Siemens Or Schnider |
| Output | 800kg/H |
| Gearbox | Vertical Integrated |
| Extruder | Conical Twin Screw Extruder |
|---|---|
| Main Electrical Part | Siemens |
| Automatic Grade | Automatic |
| Voltage | Customized |
| Plastic Processed | PVC |
| Screw Design | Double Screw |
|---|---|
| Automatic Grade | Full Automatic |
| Application | Board |
| Plastic Processed | PVC |
| Power | 240KW |